فرصت شغلی

فرصت های شغلی سایبرنو

درباره سایبرنو

درباره سایبرنو

شرکت دانش‌بنیان مهندسی دنیای فناوری امن ویرا با نام تجاری سایبرنو شرکتی فعال در حوزه امنیت سایبری است که طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات را در بازار ارائه می‌دهد. دامنه محصولات سایبرنو، امنیت برنامه‌های تلفن همراه و سامانه‌های تحت وب، ابزارهای جرم‌یابی و شناسایی حملات پیشرفته پایدار (APT)، آزمایشگاه تحلیل خودکار بدافزار و دیگر ابزارهای حوزه امنیت نرم‌افزار را پوشش می‌دهد. تیم فنی سایبرنو از سال 1391 در آزمایشگاه مهندسی معکوس دانشگاه علم و صنعت ایران فعالیت‌های علمی خود را آغاز نمود. در سال 1399 با تکیه بر چندین سال سابقه و تجارب علمی متخصصین خود تصمیم به ثبت قانونی شرکت گرفته و تا به امروز محصولات و خدمات زیادی در حوزه امنیت نرم‌افزار به سازمان‌های خصوصی و دولتی ارائه داده است. سایبرنو تلاش دارد با رویکردهای نوآورانه و پیشرفته فنی، بستری فراهم آورد تا نیازهای امروزه سایبری کشور را با ارائه راهکارهایSoftware as a Service و Security as a Service برطرف سازد.

×
چرا سایبرنو؟

چرا سایبرنو؟

ما معتقدیم فرهنگ کاری صحیح مهم است و استخدام افراد مناسب یکی از مهمترین تصمیماتی است که خواهیم گرفت. در اینجا در سایبرنو، اعضای تیم در حال کار در فضایی هستند که برای نظر همه ارزش قائل هستیم، معتقدیم که همه باید احساس راحتی کنند از همه مهمتر اینکه ما معتقدیم باید از کاری که انجام می‌دهیم لذت ببریم و مطمئن شویم که در این راه به شکوفایی می¬‌رسیم. تیم‌های ما فروتن، کنجکاو، موثر و پرشور هستند.

مزایای همکاری با سایبرنو

مزایای همکاری با سایبرنو

در سایبرنو، ما یک کار عالی برای انجام دادن داریم: ماموریت ما محافظت از سازمانهای مهم کشور در برابر بدافزار و حملات روز صفر است. اشتیاق همکاران ما برای تعالی و نوآوری، ارزشمندترین منبع ما است. اگر شما هم چنین اشتیاق دارید و می‌خواهید در یک شرکت در صف مقدم انقلاب فناوری اطلاعات شرکت کنید، ما می‌خواهیم از شما بشنویم. در سایبرنو با وجود سختی‌های کار، تفریح و سرگرمی همیشه جای خود را دارد. همچنین سایبرنو همواره تلاش می‌کند که با همکاران شرکت همانند اعضای خانواده خود برخورد کند و از آن‌ها حمایت و پشتیبانی نمایند. از جمله مزایای همکاری با سایبرنو می‌توان به امکان برگزاری آموزش‌های درون‌سازمانی و برون‌سازمانی، ساعات کاری منعطف، تسهیلات ضروری، بیمه تکمیلی و... اشاره کرد.

گالری تصاویر

گالری تصاویر سایبرنو

فرصت‌های شغلی

فرصت های شغلی در سایبرنو

برای دریافت خبرنامه و اخبار

آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهندسی دنیای فناوری امن ویرا (سایبرنو) می‌باشد.